תחנות כוח ניידות
תחנת טעינה SHERPA-100PD
המחיר כולל מע״מ · עד 24 תשלומים ללא ריבית
במלאי
כמות
1
  • משלוח חינם
  • אחריות יבואן
    3 שנים או לפי היבואן
  • החזרה 30 יום
    ללא שאלות
שאלות? דברו איתנו ב-WhatsApp
תחנת טעינה SHERPA100PD הדגם החדש דגם: SHERPA100PDV2 מק"ט: GZ22220 חדש, משופר ומאושר על ידי חברת התעופה, ה-Sherpa 100PD טוען טלפונים, טאבלטים ומחשבים ניידים עם טעינת USB-C מהירה ב-60% קיבולת סוללה של 95 וואט-שעות. הבא את שקע הקיר שלך לכל מקום שאתה נוסע עם יציאת ה-AC של ה-Sherpa, ושמור על הפעלת הטלפון שלך עם טעינה אלחוטית של 15W , המהיר ביותר בקטגוריה. Sherpa 100PD שלנו בנוי להחזיק מעמד, והוא מגובה באחריות המובילה שלנו לשנתיים עד בית הלקוח לשקט נפשי נוסף. יתרונות ה- SHERPA 100PD • אולטימטיבי בכל מקום שתזדקק לו, ומושלם לשמירה על טעינת מחשבים ניידים, טאבלטים ומצלמות. • טעינה במהירות ב-60W ויציאה PD 100W דרך USB-C לטעינת מכשיר מהירה ב-60% בהשוואה לדגמים קודמים, מה שמקל על הטעינה של המכשירים החיוניים שלך. • טעינה אלחוטית של עד 15W מהירה פי 3 מהדגמים הקודמים. שמור על הטלפון שלך טעון כשאתה בדרכים עם חיי סוללה מספיקים כדי לשאת אותך לאורך היום. • סופר עמיד ובנוי להחזיק מעמד לאורך כל ההרפתקאות והנסיעות שלך עם מבנה אלומיניום קשיח. ישנה גם אחריות מובילה לשנתיים לשקט נפשי נוסף בזמן שאתה עובד מרחוק מכל מקום ומכל מקום. • תצוגת LCD צבעונית קלה לתפעול והופכת צפייה בסטטיסטיקות צריכת החשמל בצורה קלה. ה-Sherpa 100PD החדש כולל את החידושים הטכנולוגיים המתוחכמים ביותר ומעניק ללקוחות 94.72Wh של כוח לחיות את החיים תוך כדי תנועה. הפעל מגוון מוצרי אלקטרוניין חיוניים, כולל טלפונים, טאבלטים, מצלמות, מחשבים ניידים ועוד באמצעות יציאות USB-C PD, וטעינת Qi® אלחוטית. כולל מגוון כבלים איכותיים לנוחות טעינה אולטימטיבית. שתי יציאות אספקת חשמל במהירות גבוהה, 60W כל אחת, יציאות הספקת חשמל מסוג USB-C למחשבים ניידים, טלפונים ועוד. טעינה אלחוטית Qi + 2.4A USB לא משנה איזה טלפון יש לך, ישנו פתרון טעינה מהיר ונוח המיועד עבורך. טען את האייפון שלך והשתמש באוזניות שלך באותו זמן בטיסות ארוכות באמצעות טעינה אלחוטית Qi. תצוגת OLED אינטראקטיבית שליטה ובקרה מלאה על כל היציאות ביחד ועל על אחת בנפרד, מאפשרת חיווי בזמן אמת על כניסת חשמל ויציאה, קבל מידע מפורט על יציאות, ואפילו הגדר תפקידים עבור היציאות. ארבעה כבלים איכותיים כלולים אנו כוללים את הכבלים הדרושים לך כדי לבצע את העבודה, ודרך קלה להפליא לאחסן אותם למועד מאוחר יותר. כולל Lightning, Micro USB, USB-C ו-USB-C ל-USB-C. מפרט טכני זמני טעינה • USB-C PD (60W): 2 שעות • מטען קיר (45W): 3 שעות • USB-A (2.4A) 9 שעות • NOMAD 20: 7-14 שעות • BOULDER 50: 3-6 שעות מידע כללי • משקל: 0.8 ק"ג • מידות: (19.0 x 2.54 x 14.4 ס"מ) • טמפרטורת שימוש: (0-40C) • אישורים: CE FCC RoHS • אחריות: 24 חודשים יציאות • Qi אלחוטי (פלט): 5W מקסימום • USB-A: 5V, עד 2.4A (12W מקסימום), מיוצב • יציאות USB-C PD (קלט/פלט): 5V, 9V, 12V, 15V, 20V עד 3A (100W מקסימום), מיוצב • יציאת טעינה (קלט, 8 מ"מ): 14-22V (50W מקסימום) פרטי סוללה • כימיה של תאים: Li-ion • קיבולת חבילה: Wh 94. (14.8V, 6400mAh) • קיבולת שווה ערך לתא בודד: 25600mAh @ 3.7V • חיי מדף: טעינה כל 3-6 חודשים • מערכת ניהול: טעינה והגנה על סוללה נמוכה מובנית
  • תצוגת LCD צבעונית קלה לתפעול והופכת צפייה בסטטיסטיקות צריכת החשמל בצורה קלה.
  • USB-C PD (60W): 2 שעות
  • מטען קיר (45W): 3 שעות
  • USB-A (2.4A) 9 שעות
  • NOMAD 20: 7-14 שעות
  • BOULDER 50: 3-6 שעות
השוואה מהירה
השוואה ישירה של מפרט וטווח מחיר — לבחירה מושכלת יותר.
מאפיין
תחנת טעינה SHERPA-100PD
תחנת טעינה SHERPA-100PD
המוצר הזה
קיבולת (Wh)951,0241,920960
הספק יציאה (W)151,8001,000500
משקל (ק״ג)0.817.59.9
במלאי
נבחרצפוצפוצפו
✨ ערכים מודגשים בירוק מציינים את הטוב ביותר בקטגוריה.
אולי תאהבו גם
DELTA 3 Plus-5%
תחנות כוח ניידות
DELTA 3 Plus
  • 1,024Wh
  • 1,800W
DELTA 3 AIR 2000-3%
DELTA 3 AIR 2000
  • 1,920Wh
  • 1,000W
DELTA 3 AIR 1000-8%
  • 960Wh
  • 500W