תחנות כוח ניידות
GoalZero - YETI500X (505Wh)
תחנת כוח GOALZERO YETI500X
המחיר כולל מע״מ · עד 24 תשלומים ללא ריבית
במלאי
כמות
1
  • משלוח חינם
  • אחריות יבואן
    3 שנים או לפי היבואן
  • החזרה 30 יום
    ללא שאלות
שאלות? דברו איתנו ב-WhatsApp
תחנת כוח GOALZERO YETI500X מק"ט: GZ36110 הטעינו הכל, בכל מקום: • הטעינו את כל המכשירים שלכם: טלפונים, מחשבים ניידים, מצלמות, מקררים ניידים ועוד, באמצעות יציאות AC, USB ו-12V. • מושלם לטיולים ארוכים: קיבולת גדולה של 505 וואט-שעה מספקת כוח לאורך זמן, גם לטיולים ארוכים. • חגיגות בחצר האחורית: הפכו כל מקום למסיבה עם חשמל זמין לכל הציוד שלכם. • חירום: פתרון מושלם להפסקות חשמל או מצבי חירום אחרים. טעינה מהירה במיוחד: • יציאת טעינה מהירה: טען מחשבים ניידים, טאבלטים, מצלמות וטלפונים במהירות רבה דרך יציאת USB-C. • טעינה יעילה: טכנולוגיית טעינה מתקדמת מקצרת את זמן הטעינה ומבטיחה ניצול מקסימלי של אנרגיה. חווית כוח אולטימטיבית: • גמישות טעינה: טען את ה-Yeti 500X מהשמש, מהרכב או מהשקע. • טעינה סולארית יעילה: בקר MPPT מתקדם מבטיח ניצול מקסימלי של אנרגיית השמש. • קיבולת גדולה: 505 וואט-שעה של כוח מספקים לך זמן פעולה ארוך לכל המכשירים שלך. אפשרויות טעינה גמישות עבור Yeti 500X טעינה מהשמש: • חיבור פאנל סולארי: Yeti 500X תואם לפאנלים סולאריים ניידים Foldable Nomads ו-Mountable Boulder של Goal Zero. • זמן טעינה מהיר יותר: ככל שהספק הפאנל גבוה יותר, זמן הטעינה מהשמש יהיה מהיר יותר. טעינה מהקיר: • ספק כוח 60W: טעינה מלאה תוך 10 שעות. • ספק כוח 120W: טעינה מלאה תוך 5 שעות (לא כלול) • טעינה דרך USB-C: ניתן להשתמש בכל ספק כוח USB-C לטעינה. (לא כלול) טעינה מהמכונית: • חיבור לשקע V12: באמצעות כבל הטעינה לרכב Yeti 12V של Goal Zero.(לא כלול) • חשוב: אין להשתמש בכבל אחר לטעינה ממקור 12V, על מנת למנוע נזק ליחידה. מידע כללי משקל 5.85 ק"ג מידות 190*285*147 מ"מ קיבולת סוללה נטענת 505Wh (10.8V – 46.8Ah) קיבולת לתא בודד Up to 140400 mAh @3.6V כניסות כניסת מטען 8 מ"מ 13-22V, 10A (120W MAX) כניסת/יציאת USB-C 5-20V, up to 3A 60W Max יציאות יציאתAC גל סינוס טהור, 300W (1200W נחשול), 230V~50Hz יציאת USB-A 5V⎓2.4A 12W Max יציאת USB-C 5-12V, up to 3A 18W Max יציאת שקע מצת 12V⎓10A, 120W Max יציאת DC 6 מ"מ 12V⎓10A, 120W Max מפרט סוללה סוג הסוללה ליתיום יון (Li-ion NMC) מחזורי טעינה קיבולת 80%+ לאחר 500 מחזורי טעינה בטיחות והגנות הגנת מתח-יתר, הגנת עומס יתר, הגנת התחממות, הגנת קצר, הגנת תת-טמפרטורה, הגנת תת-מתח, הגנת זרם יתר טמפרטורת הפעלה מומלצת טמפרטורת עבודה אופטימאלית 0°C~40°C טמפרטורת פריקה 0°C~40°C טמפרטורת טעינה 0°C~40°C טמפרטורת אחסנה 0°C~40°C חיי מדף טעינה אחת ל-3 חודשים מערכת ניהול בקר טעינה MPPT אחריות 24 חודשים
  • חגיגות בחצר האחורית: הפכו כל מקום למסיבה עם חשמל זמין לכל הציוד שלכם.
  • חירום: פתרון מושלם להפסקות חשמל או מצבי חירום אחרים.
  • גמישות טעינה: טען את ה-Yeti 500X מהשמש, מהרכב או מהשקע.
  • טעינה סולארית יעילה: בקר MPPT מתקדם מבטיח ניצול מקסימלי של אנרגיית השמש.
  • קיבולת גדולה: 505 וואט-שעה של כוח מספקים לך זמן פעולה ארוך לכל המכשירים שלך.
  • זמן טעינה מהיר יותר: ככל שהספק הפאנל גבוה יותר, זמן הטעינה מהשמש יהיה מהיר יותר.
השוואה מהירה
השוואה ישירה של מפרט וטווח מחיר — לבחירה מושכלת יותר.
מאפיין
GoalZero - YETI500X (505Wh)
GoalZero - YETI500X (505Wh)
המוצר הזה
קיבולת (Wh)5051,0241,920960
הספק יציאה (W)601,8001,000500
משקל (ק״ג)5.8517.59.9
במלאי
נבחרצפוצפוצפו
✨ ערכים מודגשים בירוק מציינים את הטוב ביותר בקטגוריה.
אולי תאהבו גם
DELTA 3 Plus-5%
תחנות כוח ניידות
DELTA 3 Plus
  • 1,024Wh
  • 1,800W
DELTA 3 AIR 2000-3%
DELTA 3 AIR 2000
  • 1,920Wh
  • 1,000W
DELTA 3 AIR 1000-8%
  • 960Wh
  • 500W