תחנות כוח ניידות
תחנת כח ניידת GOALZERO YETI 1000X - קיבולת 1KWh - הספק 1.5Kw
GOALZERO YETI1000X מק"ט: GZ36210
המחיר כולל מע״מ · עד 24 תשלומים ללא ריבית
במלאי
כמות
1
  • משלוח חינם
  • אחריות יבואן
    3 שנים או לפי היבואן
  • החזרה 30 יום
    ללא שאלות
שאלות? דברו איתנו ב-WhatsApp
GOALZERO YETI1000X מק"ט: GZ36210 Yeti 1000X: פתרון כוח חזק, אמין ונייד לכל צורך! תחנת הכוח החזקה ביותר שלנו: שדרוג משמעותי: Yeti 1000X עבר שדרוג משמעותי וקיבל ממיר מתח גדול יותר ועוצמה רבה יותר. התמודדות עם כל פרויקט: כעת ניתן להתמודד בקלות עם כל פרויקט, בתוך הבית או בחוץ. ממיר מתח W1500: הפעילו כל מה שאתם יכולים להפעיל משקע קיר רגיל בבית. שימושים רבים: אירועים בשטח, אתרי עבודה, אולפנים, קמפינג, גיבוי חירום ועוד. שלום לכוח נקי, להתראות לגנרטורים: סוללת ליתיום-יון: Yeti X מצויד בסוללת ליתיום-יון חזקה, אמינה ונקייה. פתרון מושלם: קמפינג, אירועים בשטח, סדנאות וגיבוי חירום לבית. קחו את שקע הקיר שלכם לכל מקום: ממיר מתח חכם: ממיר מתח AC W1500 חכם (3000W Surge) מאפשר הפעלת מכשירים בבטחה. המתקדם בעולם: מתמודד עם צרכי חשמל גבוהים, כולל כלי עבודה, מכשירים רפואיים ומכשירי חשמל ביתיים. יציאות מגוונות: הפעילו מגוון מכשירים: טעינה מהירה USB-C 60W, יציאות USB-A, 12V מיוצב ויציאת AC V220. חווית כוח אולטימטיבית: טעינה מהשמש: טען את ה-Yeti 1000X באמצעות פאנלים סולאריים ניידים בשטח. טעינה מהקיר: טען בבית באמצעות חיבור לשקע. בקר MPPT: מבטיח טעינה סולארית יעילה. מידע כללי משקל 14.37 ק"ג מידות 387*259*250 מ"מ קיבולת סוללה נטענת 983Wh (10.8V – 91Ah) קיבולת לתא בודד Up to 273000 mAh @3.6V כניסות כניסת מטען 8 מ"מ 14-50V, 10A (150W MAX) כניסת מטען אנדרסון (HPP) 14-50V, 50A (600W MAX) כניסת/יציאת USB-C 5-20V, up to 3A 60W Max יציאות יציאתAC גל סינוס טהור, 1500W (3000W נחשול), 230V~50Hz יציאת USB-A 5V⎓2.4A 12W Max יציאת USB-C 5-12V, up to 3A 18W Max יציאת שקע מצת 12V⎓15A, 180W Max יציאת DC 6 מ"מ 12V⎓10A, 120W Max יציאת DC 12V HPP 12V, 15A (180W MAX) מפרט סוללה סוג הסוללה ליתיום יון (Li-ion NMC) מחזורי טעינה קיבולת 80%+ לאחר 500 מחזורי טעינה בטיחות והגנות הגנת מתח-יתר, הגנת עומס יתר, הגנת התחממות, הגנת קצר, הגנת תת-טמפרטורה, הגנת תת-מתח, הגנת זרם יתר טמפרטורת הפעלה מומלצת טמפרטורת עבודה אופטימאלית 0°C~40°C טמפרטורת פריקה 0°C~40°C טמפרטורת טעינה 0°C~40°C טמפרטורת אחסנה 0°C~40°C חיי מדף טעינה אחת ל-3 חודשים מערכת ניהול בקר טעינה MPPT אחריות 24 חודשים שם יבואן: ד.א ניוטק בע"מ כתובת יבואן: דוד אלעזר 107 אור יהודה טל: 037599975
השוואה מהירה
השוואה ישירה של מפרט וטווח מחיר — לבחירה מושכלת יותר.
מאפיין
המוצר הזה
קיבולת (Wh)9831,0241,920960
הספק יציאה (W)3,0001,8001,000500
משקל (ק״ג)14.3717.59.9
במלאי
נבחרצפוצפוצפו
✨ ערכים מודגשים בירוק מציינים את הטוב ביותר בקטגוריה.
אולי תאהבו גם
DELTA 3 Plus-5%
תחנות כוח ניידות
DELTA 3 Plus
  • 1,024Wh
  • 1,800W
DELTA 3 AIR 2000-3%
DELTA 3 AIR 2000
  • 1,920Wh
  • 1,000W
DELTA 3 AIR 1000-8%
  • 960Wh
  • 500W